כן, אנחנו יכולים לעבוד יחד. אנחנו יכולים ליישם את הניסיון , הלימוד והחשיבה היצירתית שלי לצרכים הספציפיים שלך.

במה אני יכול להועיל לך?

בבחירת האסטרטגיה הארגונית המתאימה ביותר להטמעת רשת חברתית אצלך

הניסיון הייעוצי שלי וההתמחות בתחום הרשתות החברתיות הפנים ארגוניות, מאפשרים לי לתת לך את כל המידע שאתם צריכים, כולל שיטות עבודה מומלצות, כלים ושיטות, ומתן נקודות מבט חדשות לעובדים.

כשנסיים תהיה בידך בניית תוכנית אסטרטגית שלמה המחולקת לשלבים ברורים.

בהטמעה בפועל של רשת חברתית בארגון שלך

במספר שלבים ניתן ליישם את התוכנית האסטרטגית שנקבעה.אני מלווה אותך בצורה פעילה בהגדרת תוכנית פעולה מפורטת להטמעה ותומך בך בפתרון דילמות שעולות. ממשיך להיות פעיל בהפעלת תוכנית ההטמעה, שיווק פנים ארגוני ותפעול הרשת החברתית הפנימית. ההטמעה כוללת בין השאר סדנאות, ימי עיון, הדרכות ועוד. שילוב פעילות תיאורטית (off line) ומעשית
(on line).

בנוסף מסייע באופן אישי למנהלים הבכירים להבין, להכיר ולתפעל את המערכת. ליווי הנהלה הוא חלק מאוד חשוב לקבלת הרשת החברתית בארגון

בבחירת המוצר המתאים ביותר לארגונך

אני בוחן עבורך את ההיצע הקיים בשוק וממליץ לך אילו מערכות ואילו כלים יתנו לך את הערך הטוב ביותר לדרישות שהארגון הציג. מה הכי מתאים לארגון שלך, אילו כלים יתנו את המענה המהיר והאיכותי מכולם.

לאחר שבחרת, צריך לנהל את ספק התוכנה ולהבטיח הצלחת פרויקט.

נסיון שצברתי בתחום אפיון, ליווי, ניהול והקמת מערכות ווביות (web), מאפשרים לי לנהל הפרויקט מטעמך. להיות נציגך מול חברות התוכנה.

בבניית הצוות המנצח שיוביל את הפרויקט

יכול לעזור לך לאתר ולהכשיר צוות מתוך הארגון שיהיה אחראי על קבלת המערכת והמשך הטמעתה, תמיכה בפעילות, עידוד משתמשים חדשים, בקרה על התוכן ועוד. הצוות כולל רפרנטים מקצועיים (בעיקר מהיחידות בהן תוטמא המערכת), מנהלי קהילות, מנהלי תוכן ועוד. אנחנו עוברים על ה"תיאוריה" ,שיטות עבודה, כלים ושיטות ולאחר מכן מתרגלים איך ליישם אותם. בכך אנו מוסיפים פרספקטיבה חדשנית ושונה לתהליך אימוץ רשת חברתית בארגון.

במינוף ההזדמנויות החדשות שיווצרו בעקבות הטמעת הרשת החברתית

רשת חברתית פנים ארגונית משדרגת את תהליכי העבודה, פותחת אפשרויות חדשות, ועשויה להביא לשינויים ארגוניים. הניסיון שלי כיועץ ארגוני המתמחה בארגון ושיטות מאפשרים לי לתמוך בהנהלה, לתת מגוון פתרונות לחידושים המתרחשים ולעזור להוציא לפועל את שינוייים על פי צורך.

אריק רייזר
View Arik  Rizer's profile on LinkedIn

0544.846.648

arik.rizer@gmail.com

enterprise20coil@gmail.com